Podnikatelský úvěr s jasnými podmínkami

U každého typu úvěru musí být jasně daná pravidla. Pravidla jsou základním kritériem, které by každého klienta měla zajímat jako první.
Úvěr pro podnikatele najdete pod názvy hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů nebo americká hypotéka bez registru. Tento název tedy odpovídá podnikatelskému úvěru, proto si jej mohou sjednávat pouze podnikatelé a firmy. Jestliže vás v bance odmítli, pak máte ještě jiné možnosti získání financí.

mince

A jak je to u nás?

Neřešíme registry, nevadí nízké daňové přiznání, horší bonita ani exekuce. Dokážeme se přizpůsobit a zaměřujeme se na klienty, kteří již mají nějaké finanční problémy. Není problém poskytnout vám výhodný úvěr i za těchto složitých podmínek, kvůli kterým byste nikde v bance úvěr nezískali. S námi je to možné a navíc za stále výhodných podmínek.

  1. Získáte 50 – 70 % z hodnoty nemovitosti na nynějším finančním trhu.
  2. Doba splatnosti může být nastavena až na neuvěřitelných 30 let splácení.
  3. Nízká měsíční splátka jako v bance.
  4. Nízká úroková sazba.
  5. Peníze do 24 hodin.
  6. To mluví za vše!

nemovitost
Zároveň můžete ručit nemovitostí jakéhokoliv typu – což znamená, že můžete ručit domem, bytem, ale také halou, chatou, pozemkem, budovou, správním objektem, komerčním objektem, administrativní budovou jako jsou kanceláře a podobně.
Nevadí záznamy ani nízké příjmy. Nezkoumáme vaše daňové přiznání. Naše úvěry jsou zde i pro klienty, kteří mají dokonce exekuce. U podnikatelských úvěrů nejsou přísně nastavená pravidla, proto si můžeme dovolit být mírnější a poskytnout úvěr i za těchto podmínek.

Peníze za jakékoliv nemovitosti

Vekou výhodou je také fakt, že můžete ručit jakoukoliv nemovitostí. Do zástavy můžete dát pozemek, halu, byt či dům, komerční budovu, administrativní objekt a spoustu dalšího.
Nezkoumáme daňová přiznání. U firemních úvěrů jsou daleko mírnější podmínky, proto nemusíme tolik zkoumat registry, které tolerujeme, ani to, z čeho budete splácet.

4.7/5 - (3 votes)

Recommended Reading