Nebankovní půjčka jako poslední šance

Bohužel žijeme v době, kdy není složité dostat se do tíživé finanční situace. Řada lidí v takovém případě však propadá beznaději, namísto aby hledala řešení. Ideálním řešením je v tomto případě půjčka, která dokáže pokrýt nečekané výdaje v domácnosti, ale i větší plány, na které už v našem rodinném rozpočtu zkrátka nezbývají finance. Je pak jen na našem uvážení, zda půjdeme pro půjčku do své banky nebo dáme raději přednost nebankovní společnosti.

počítání peněz

Nebankovní půjčky jsou výhodnější pro ty, kdo potřebují potřebnou hotovost co nejdříve. Spousta bank neumožňuje sjednání úvěru online, je zapotřebí navštívit nejbližší pobočku. Tam absolvovat zdlouhavý pohovor, vyjednat podmínky a nakonec doufat, že po složitém schvalovacím procesu se vše obrátí ve váš prospěch. Nebankovní společnosti postupují přeci jenom trochu jinak. ˇVe většině případů můžete o půjčku požádat online v pohodlí domova. Stačit vám bude jen připojení k internetu a několik málo minut vašeho času. Nebankovní společnosti pracují s automatickým schvalovacím procesem, takže do pár minut budete mít jasno.

mince a bankovky

Pro mnohé žadatele, kteří se kdysi potýkali s neschopností splácet, je velmi těžké získat v bance úvěr. V takovém případě se totiž jejich údaje s největší pravděpodobností nacházejí v některém z registru dlužníků. Při schvalovacím procesu banky do tohoto registru nahlíží a v případě negativního záznamu dlužníka, je jeho žádosti nevyhověno. Nebankovní společnosti však do registru vůbec nenahlíží nebo neberou negativní záznam jako důvod k zamítnutí žádosti.

Další překážkou je pravidelný měsíční příjem, který ne každý mže dokázat. I v tomto případě se na takové žadatele kouká banka skrz prsty. Nebankovní společnosti však nabízí celou řadu úvěrových produktů, kde pravidelný příjem není potřeba. Jedním z takových produktů je třeba hypotéka bez příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/.

Recommended Reading