Magická svatba

Svatební obřad je sám o sobě tajuplný. Ale proč tento efekt ještě trochu neposílit tím, že si na něj svatebčané přizvou ještě jednoho hosta navíc? A nejen tak ledajakého. Chce to nádech nějakého tajemna.
§  TÍM, KDO TU SCHÁZÍ, JE KOUZELNÍK.
Tato zábava na svatbu je nezapomenutelným zážitkem nejen pro novomanžele, ale pro všechny svatební hosty. Začátek pochopitelně patří dvěma nejdůležitějším – těm, kteří se rozhodli říci právě dnes své ANO. Předtím se ale kouzelník originálním způsobem představí.
§  Přichází na řadu table hopping.
–         Kdo už někdy podobnou akci zažil, tak ví, že se jedná o kouzla mezi diváky.
–         V jejich bezprostřední blízkosti.
–         Kouzelník prostě obchází hosty a co chvíli je překvapí nějakým kouskem.
–         Začínají mizet prstýnky, objevují se mince.
kouzelník s kartami.jpg

Čáry a kouzla na svatbu patří

Zábava bude trvat tak dlouho, jak to předem domluvíte. Ale zvažujte opravdu pečlivě. Většinou přítomní diváci usuzují, že to bylo krátké a dali by si to klidně ještě jednou. Věřte tomu, že se tento den nebudou bavit jen mladí lidé, ale do děje budou doslova vtaženi i hosté, u kterých jste měli zprvu docela oprávněnou obavu, že budou chvíli na hostině sedět s mírně nakyslým úsměvem a poté se omluví a v tichosti odejdou.
§  Svatba je přeci radostná událost, tak proč ji tímto způsobem ještě trochu nezpestřit.
hůlka s kloboukem.png
Jistě každý z nás byl za svůj život na několika svatbách. Zkuste trochu zavzpomínat. Nebyly v podstatě všechny úplně stejné? Snažíte si vybavit jednu konkrétní a všechny splývají do jedné. Pokud se ovšem na některé z nich nestal nějaký skandál. Ani na tuto svatbu nezapomenete. Ale ne proto, že by se někdo choval nepřístojně. Budete na ni vzpomínat s úsměvem na rtech jako na jeden z nejhezčích zážitků. Nejsilnější to bude určitě pro novomanžele. A kdo ví, třeba jim kouzelník přičaruje štěstí do dalších společných let.

4.7/5 - (4 votes)

Recommended Reading